• Vzduchové filtry K&N - spolehlivost a funkčnost pro váš vůz

  K&N Filters je americká značka známá dodáváním automobilových a motocyklových filtrů. Kromě toho v jejím sortimentu najdete i další užitečné produkty, např. praktické přípravky na údržbu nebo příslušenství filtrů.

   

  V současné době obsahuje katalog značky přes 3500 položek. V našem sortimentu naleznete např. panelové filtry, kónické a univerzální filtry, olejové filtry a kompletní sací systémy. Vlajkovou lodí jsou vysokoprůtokové filtry K&N . Produkty byly navrženy tak, aby získaly co nejvyšší průtok vzduchu a zároveň zaručily motoru dostatečně dlouhou životnost.

   

  Sportovní filtry K&N jsou vybaveny speciálními patronami vyrobenými z impregnované bavlny, což umožňuje jejich mnohonásobné čištění a opakované použití. Doporučuje se je umýt každých 80 000 km. Strukturální vzduchové filtry se skládají ze čtyř až šesti vrstev bavlny, upevněných mezi dvěma listy hliníkové síťoviny. Filtrační vrstva ve výrobku je plisovaná. Tím se zvětšuje jeho povrch a výrobky K&N jsou velmi efektivní a ekonomické.

   

  Proč si vybrat produkty K&N?

  K&N již několik desetiletí poskytuje zákazníkům opakovaně použitelné filtry pro automobily a motocykly nejvyšší kvality. Značka byla založena v roce 1969 v USA. Jeho zakladatelé – američtí závodní jezdci Ken Johnson a Norm McDonald v té době vyvinuli inovativní filtrační prvek.

   

  Pro zajištění nejlepší ochrany proti opotřebení a zvýšení účinnosti filtrace vzduchu v motorech svých vozidel vytvořili konstruktéři High-Flow – první bavlněný filtr impregnovaný olejem. To jim přineslo slávu a uznání mezi řidiči a odborníky.

   

  Značka K&N je již léta jedním z lídrů v průmyslu automobilových dílů na světě, zejména ve výrobě a prodeji vzduchových filtrů pro sportovní vozy. Produkty K&N jsou široce oceňovány jak zákazníky, tak specialisty v automobilovém průmyslu. Bavlněné gázové filtry jsou jedny z nejčastěji používaných závodníky v motorsportu a běžnými řidiči automobilů.

   

  Společnost používá k výrobě materiály vynikající kvality, což se promítá do jejich odolnosti a spolehlivosti. Díky využití inovativních technologií a technických řešení jsou produkty K&N tak funkční. Díly jsou také šetrné k životnímu prostředí. Pokud vám tedy záleží nejen na vysoké kvalitě a účinnosti filtrů, ale také na ekologii, je výběr produktů od K&N tím nejlepším řešením.

   

  Produkty K&N na míru vašemu vozu

  Filtry nabízené tímto výrobcem jsou typem mokrých filtrů. Produkty K&N jsou napuštěny speciálním olejem, který zadrží i velmi drobné nečistoty. Velkou výhodou dílu je také chybějící odpor proudění vzduchu, což se promítá do zlepšené dynamiky vozidla a zvýšení výkonu motoru.

   

  Vzduchové filtry a produkty K&N patří do prémiového segmentu autodoplňků a dílů. Sortiment zahrnuje univerzální díly a ty, které budou fungovat pro konkrétní modely vozidel. Prvním typem jsou doplňky, které se budou dobře hodit k většině modelů aut.

   

  V nabídce KN jsou také filtry určené k montáži do standardního pouzdra jednotlivých modelů vozidel. Mezi produkty K&N najdete také komponenty pro nákladní a specializovaná vozidla používaná v náročných podmínkách