Historie značky SACHS se začíná psát v roce 1894. ZF Servis dodává SACHS originální díly pro všechny možné tipy aplikací, které pokrývají všechny tipy vozidel nejen evropských, ale také i asijských.

V naší nabídce najdete od značky SACHS, celý sortiment je shodný s originálními díly

  • Kompletní spojkové sady
  • Spojkové sady - lamela a přítlačný talíř
  • Dvou hmotové setrvačníky
  • Hlavní a pomocné spojkové válce
  • Tlumiče a jejich kompletní příslušenství
  • Horní uložení
     

SACHS Super Touring
Klasické tlumiče značky SACHS, které jsou vyráběny podle originálních specifikací dílů, proto poskytují stejné vlastnosti jako originální tlumiče ( dlouhá životnost a vysoká ovladatelnost vozidla ). Využívá se moderních postupů a materiálů při výrobě tlumičů. Mohou být jak plynokapalinové tak kapalinové podle tipu vozidla.

SACHS Advantage
Jedná se o vyšší řadu tlumičů značky SACHS, které jsou určeny pro osobní vozidla. Jsou konstruovány pro velmi vysoké nároky při jakýchkoli jízdních situacích - plyno-kapalinové jednoplášťové nebo dvouplášťové tlumiče, tyto tlumiče jsou tvrdší než řada Super Touring.

SACHS XTend
Speciální spojka se samostavitelným přítlačným talířem, který má velký vliv na prodloužení doby používání spojky

SACHS dvou hmotový setrvačník

Dvou hmotový setrvačník se skládá se z primárního a sekundárního setrvačníku. Primární setrvačník je připevněný ke klikové hřídeli, na kterém je připevněný ozubený prsten pro startér. Sekundární setrvačník je upevněn na primární setrvačník pomocí oddělených axiálních a radiálních kluzných ložisek, která umožňují nezávislý pohyb obou setrvačníků. Mezi setrvačníky je velmi efektivní pružinový tlumící systém, naplněný mazivem, který se skládá z různých pružinových jednotek, uložených v pružinových sedlech, které také brání zablokování pružin. Dvou hmotový setrvačník SACHS má více-stupňovou charakteristiku pružin. První stupeň využívá měkkých pružin pro hladké startování a vypínaní motoru. Druhý stupeň má pevnější pružiny, které zajišťují tlumení torzních kmitů během běžného provozu.