MAXGEAR AC730133 - vnitřní ventilátor
  • pro vozidla s automatickou klimatizací
  • BEHR
  • směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček
  • 12 V
  • BEHR
  • 12 V
  • 2 pólová
  • 133 mm
  • 162 W