DENSO KJ16CR-U11 - Zapalovací svíčka
  • 4
  • Vnější elektroda
  • 4
  • Vnější elektroda
  • Nikl - střední elektroda
  • 1,1 mm
  • M14x1.25
  • 19 mm
  • 14 mm
  • Solid SAE
  • 16 mm
  • 22 Nm
  • 43 g
  • 46 g
  • K16TT
  • 3311
doporučujeme
HELLA 8EH 188 704-231
Zapalovací svíčka
KAMOKA 7090535
Zapalovací svíčka
BRISK 1364
doporučujeme
BOSCH 0 242 229 576 Nikl
Zapalovací svíčka Nikl
DENSO K16TT
BERU Z362
BRISK 0017
KAMOKA 7090545
CHAMPION OE063/T10
MAGNETI MARELLI 062610000038
DENSO XU22HDR9
HELLA 8EH 188 708-521
BERU Z158
CHAMPION CET2
BERU by DRiV UPT2
DENSO XUH22TT
BERU by DRiV Z362
BOSCH 0 242 232 502 Super 4
Zapalovací svíčka Super 4
NGK 2262
NGK 91763 V-Line
Zapalovací svíčka V-Line
BOSCH 0 242 129 515 Nikl
Zapalovací svíčka Nikl
CHAMPION CET6
BERU by DRiV UPT6
NGK 1578
NGK 91450 V-Line