GH GH-413740 - Sada brzdových destiček, vždy 4 kusy v sadě
  • přední osa
  • pro vozidla s ESP
  • přední osa
  • pro vozidla s ESP
  • 283 mm
  • DV6ATED4
  • BOSCH
  • 137 mm
  • 57,3 mm
  • 19 mm