GH GH-414742 - Sada brzdových destiček, vždy 4 kusy v sadě
  • ATE
  • 156,4 mm
  • 74,2 mm
  • 19,5 mm
  • včetně uzavíracího výstražného kontaktu
  • 2 na nápravu
  • 210 mm