HERTH+BUSS JAKOPART J3300511 - Brzdový kotouč
(Cena za 1 kus)
  • 16"
  • vnitřně větráno
  • 300 mm
  • 28 mm
  • 26,4 mm
  • 5
  • 114,3 mm
  • 141,5 mm
  • 69 mm
  • 47,3 mm