O firmě SNR

Více zde

Rozvodové sady SNR + řemeny HT

Našim zákazníkům nabízíme více než 500 rozvodových sad a z toho je 70 i s vodní pumpou. Sady obsahují všechny potřebné díly jako vodící a napínací kladky, nebytné šrouby, řemen, vodní pumpu a nálepku pro datum montáže a vše je zabaleno v pevné a ergometrické krabici.Našim zákazníkům nabízíme více než 500 objednacích čísel rozvodových sad a z toho je 70 i s vodní pumpou. Sady obsahují všechny potřebné díly jako vodící a napínací kladky, nebytné šrouby, řemen, vodní pumpu a nálepku pro datum montáže a vše je zabaleno v pevné a ergometrické krabici.

Více zde

Ložiska kola s nábojem od SNR

Definice výrobku NTN-SNR s integrovaným nábojem zaručuje, že sada ložiska splní veškeré požadavky

Více zde

Pružná řemenice NTN-SNR

V takových řemenicích je náboj upevněný na klikovou hřídel a díl opásaný řemenem spojený pomocí elastomeru, který dovoluje částečně tlumit vibrace.

Více zde

Klínové a drážkované řemeny

V případě přetržení řemene přestanou fungovat všechny důležité komponenty vozidla od alternátoru, přes klimatizaci a posilovač řízení. Ozubený klínový řemen se používá nejčastěji pro pohon alternátoru. zajišťuje optimální kontakt při omezeném tření.

Více zde

Sady brzdových kotoučů s ložiskem SNR

Z čeho se skládá servání sada ? SNR je jediným výrobcem, který k sadám s brdovým kotoučem dodává ložiska v kvalitě pro prvovýrobu.

Více zde