BREMBO 08.B646.11 - Brzdový kotouč
(Cena za 1 kus)
  • plný
  • 11 mm
  • 5
  • 58 mm
  • plný
  • 11 mm
  • 5
  • 58 mm
  • 62 mm
  • 297 mm
  • nátěr
  • 9 mm