BREMBO 09.B848.33 - Brzdový kotouč
(Cena za 1 kus)
  • přední osa
  • U70
  • vnitřně větráno
  • se štěrbinami / děrováno
  • přední osa
  • U70
  • vnitřně větráno
  • se štěrbinami / děrováno
  • dvoudílný brzdový kotouč
  • Hliníkový náboj brzdového kotouče
  • 36 mm
  • 5
  • 64,5 mm
  • 67 mm
  • 390 mm
  • Vysoce nauhličeno - vylepšený kotouč
  • nátěr
  • 33 mm