DENSO K16HPR-U11 - Zapalovací svíčka
  • 4
  • Vnější elektroda
  • Nikl - střední elektroda
  • 4
  • Vnější elektroda
  • Nikl - střední elektroda
  • 1,1 mm
  • M14x1.25
  • 26,5 mm
  • 14 mm
  • 5960F3
  • Solid SAE
  • 16 mm
  • 22 Nm