BREMBO 08.B605.11 - Brzdový kotouč
(Cena za 1 kus)
  • Zadní náprava
  • plný
  • 11 mm
  • 5
  • Zadní náprava
  • plný
  • 11 mm
  • 5
  • se šrouby
  • 72 mm
  • 69 mm
  • 302 mm
  • Vysoce nauhličeno - vylepšený kotouč
  • nátěr
  • 9,4 mm
  • 100 Nm