BREMBO 08.C115.11 - Brzdový kotouč
(Cena za 1 kus)
  • Zadní náprava
  • pro vozidla bez sportpaketu
  • plný
  • 11 mm
  • Zadní náprava
  • pro vozidla bez sportpaketu
  • plný
  • 11 mm
  • 5
  • se šrouby
  • 66 mm
  • 75 mm
  • 290 mm
  • Vysoce nauhličeno - vylepšený kotouč
  • nátěr
  • 9,4 mm