BREMBO 08.C172.10 - Brzdový kotouč
(Cena za 1 kus)
  • Zadní náprava
  • plný
  • 10 mm
  • 4
  • Zadní náprava
  • plný
  • 10 mm
  • 4
  • se šrouby
  • 44 mm
  • 63 mm
  • 262 mm
  • 8,4 mm