BREMBO 08.E139.11 - Brzdový kotouč
(Cena za 1 kus)
  • Zadní náprava
  • 17 palec
  • 17"
  • plný
  • Zadní náprava
  • 17 palec
  • 17"
  • plný
  • 13 mm
  • 5
  • se šrouby
  • 60,5 mm
  • 69 mm
  • 314 mm
  • Vysoce nauhličeno - vylepšený kotouč
  • nátěr
  • 11 mm