DENSO K16HPR-U11 - Zapalovací svíčka
  • 4
  • Vnější elektroda
  • Nikl - střední elektroda
  • 4
  • Vnější elektroda
  • Nikl - střední elektroda
  • 1,1 mm
  • M14x1.25
  • 26,5 mm
  • 14 mm
  • 5960F3
  • Solid SAE
  • 16 mm
  • 22 Nm
  • 48 g
  • 51 g
  • KH16TT
  • 6076
doporučujeme
HELLA 8EH 188 708-151
Zapalovací svíčka
doporučujeme
HELLA 8EH 188 704-121
Zapalovací svíčka
KAMOKA 7090527
DENSO KH16TT
BOSCH 0 242 229 797 Nikl
Zapalovací svíčka Nikl
MAGNETI MARELLI 062609000047
BERU Z184
CHAMPION OE035/T10
BRISK 1863
CHAMPION CET5
BOSCH 0 242 232 515 Super 4
Zapalovací svíčka Super 4
BOSCH 0 242 236 578 Nikl
Zapalovací svíčka Nikl
BERU by DRiV UPT5
NGK 6677
NGK 96197 V-Line