DENSO K16PR-U11 - Zapalovací svíčka
  • 4
  • Vnější elektroda
  • Nikl - střední elektroda
  • 4
  • Vnější elektroda
  • Nikl - střední elektroda
  • 1,1 mm
  • M14x1.25
  • 19 mm
  • 14 mm
  • Solid SAE
  • 16 mm
  • 22 Nm
  • 43 g
  • 46 g
  • K16TT
  • 3130
doporučujeme
HELLA 8EH 188 704-181
Zapalovací svíčka
doporučujeme
BOSCH 0 242 235 666 Nikl
Zapalovací svíčka Nikl
KAMOKA 7090508
Zapalovací svíčka
KAMOKA 7090506
BRISK 1364
BOSCH 0 242 229 660 Nikl
Zapalovací svíčka Nikl
DENSO K16TT
MAGNETI MARELLI 062611000012
BRISK 0017
NGK 2382
CHAMPION OE063/T10
NGK 1662 V-Line