FERODO DDF1202C-1 - Brzdový kotouč
(Cena za 1 kus)
  • přední osa
  • větráno
  • 324 mm
  • 30 mm
  • přední osa
  • větráno
  • 324 mm
  • 30 mm
  • se šrouby
  • 73,7 mm
  • 79 mm
  • 5
  • kus
  • nátěr
  • R90 Homologated
  • 10,80 kg
  • 28,4 mm
  • 120 Nm